امروز یکشنبه 4 فروردين 1398

دستگاه چاپ سه بعدی

10 / 10
از 1 کاربر

 

بـــــرای اولیــــن بــــار در ایــــران دستـــگـاه چـــــاپ روی لیــــوان, بشـــــقاب ,تیـــشرت ,قــــاب مـــوبـایـــل و....

دستگاه چاپ سابلیمیشن سه بعدی ۳d این دستگاه جایگزینی مناسب برای دستگاه‌ های شش و هشت کاره می‌باشد .شما توسط دستگاه چاپ سابلیمیشن سه بعدی  قادر به چاپ بر روی لیوان به صورت فول سایز و بشقاب بصورت کامل می‌باشید.  با دستگاه شش و هشت کاره شما فقط قادر به چاپ بشقاب کوچک و بزرگ می‌باشید ولی‌ دستگاه  ۳D توانایی چاپ بر روی دیس نعلبکی سوپخوری و انواع مختلف  بشقاب به سرعت فول سایز را دارد و قادر به چاپ ۱۲ لیوان به صورت همزمان می‌باشد .

  دستگاه چاپ سابلیمیشن سه بعدی ۳D یک  دستگاه فوق‌العاده برای چاپ قاب موبایل و تبلت می‌باشد این دستگاه چاپ سابلیمیشن سه بعدی با داشتن قسمت وکیوم حرارتی قادر به چاپ کلیه قسمتهای قاب موبایل تا کناره ها میباشد و توانایی چاپ ۴ عدد  قاب موبایل را به صورت همزمان دارد .

این دستگاه همچون دستگاه‌هایی ۶ و ۸ کاره احتیاج به پرینتر جوهرافشان اپسون دارد که عکس را بر روی کاغذ مخصوص با جوهر سابلیمیشن پرینت گرفته  و روی اشیای مخصوص چاپ میکند.    نحوه عملکرد دستگاه     دستگاه  ۳D که از دو قسمت هیتر تشکیل شده محیطی‌ همانند ماکروفر را ایجاد می‌کند.

  برای چاپ قاب موبایل باید اول قاب موبایل را به قالب‌های مخصوص هر قاب چسباند و کاغذ را روی قاب قرار داد و توسط دستگاه با قسمت وکیوم آن‌ قاب موبایل را چاپ زد .  ولی‌ در چاپ کاشی و بشقاب دیگر احتیاجی به قالب نیست و فقط توسط قسمت وکیوم آن چاپ را انجام میدهیم.  چاپ لیوان با قالب‌های ژله ای‌‌ که دور لیوان پیچیده میشود انجام می‌گیرد قالب را دور لیوان قرار میدهیم و توسط دستگاه  ۳D چاپ آن را تا نزدیک دسته لیوان انجام میدهیم.

روش کار: ابتدا طرح مورد نظر را در کامپیوتر در ابعاد قاب مورد نظر طراحی می نمایید سپس با استفاده از پرینتر ۶ رنگ اپسون و با جوهر و کاغذ مخصوص سابلیمیشن عکس خودرا روی کاغذ پرینت میگیریم.سپس عکس را روی قاب موبایل(IPHONE 4-5-6و NOT3وS3/S4) که مخصوص این نوع چاپ است قرار داده و داخل دستگاه می گذاریم دستگاه بوسیله وکیوم کردن و حرارت جوهر مخصوص را از روی کاغذ به روی قاب شما انتقال میدهد بعد از گذشته حدود ۳ دقیقه قاب موبایل را از دستگاه خارج کاغذ را جدا و عکس مورد نظر انتقال یافته است بیاد داشته باشید در هر ۳ دقیقه با این دستگاه میتوانید ۴ تا ۶ قاب چاپ نمایید. همچنین در مورد بقیه محصولات نیز از قبیل چاپ روی لیوان چاپ روی تیشرت پازل و … نیز به همین روش عمل می نماییم. تفاوت دستگاههای درجه یک با دیگر دستگاهها در پمپ وکیومر-برد دستگاه-المنت ها و سیستم الکترونیکی دستگاه می باشد. توجه نمایید این شرکت تنها اجناس درجه یک خود را گارانتی مینماید. 

  دستگاه چاپ سه بعدی سایز بزرگ
دستگاه چاپ سه بعدی سایز بزرگ

قابلیت چاپ همزمان روی ۱۲ لیوان به صورت فول سایز
قابلیت چاپ همزمان روی ۴ قاب موبایل
قابلیت چاپ روی همه ابعاد لیوان بشقاب قاب موبایل
امکان چاپ روی تیشرت و سطوح صاف را نیز دارد
امکان چاپ روی بشقاب سایز بزرگ و کوچک
ابعاد دستگاه:۴۷*۵۹*۲۹ سانتیمتر
وزن دستگاه ۱۹ کیلوگرم
حداکثر ابعاد چاپ ۳۰*۴۲*۱۱ سانتیمتر

 

شما با داشتن این دستگاه قابلیت چاپ بر روی لیوان بصورت فول سایز تا نزدیک دسته

 

چاپ روی بشقاب  بصورت کامل (دستگاه های 6 کاره و یا 8 کاره قابلیت چاپ وسط بشقاب را دارا می باشند) ولی دستگاه

 

سه بعدی بر روی کناره های بشقاب نیز چاپ می زند ، چاپ بر روی قاب موبایل حتی کناره های قاب موبایل و یا آی پد

 

چاپ راحت و بدون دردسر بر روی کاشی از سایز 5*5 تا 25*40 ،

 

این دستگاه یک دستگاه کوچک با کارایی بالا می باشد شما با داشتن دستگاه تک کاره فقط میتوانید در هر دو دقیقه بر روی یک لیوان چاپ

 

بزنید ولی این دستگاه قابلیت چاپ همزمان بر روی 12 عدد لیوان می باشد و همچنین 4 تا 6 عدد قاب موبایل.

 

با داشتن این دستگاه دیگر نیاز به داشتن قالب مخصوص ندارید، شما با این دستگاه می توانید بر روی پیش دستی

 

نلبکی،بشقاب،دیس، و بسیاری از اجناس دیگر که با دستگاه های تک کاره و یا همه کاره نمی شود چاپ زد را چاپ بزنید

 

 

 

 

تصاویر جانبی
محصولات مشابه
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :