امروز سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

شرکت تیرولیت اطریش TYROLIT

10 / 10
از 1 کاربر

 

شرکت  TYROLIT

در سال 1895،Daniel Swaroski، کارخانه ای را جهت تولید سنگ های کریستالی برای جواهرات در شهر  Wattens در  Tyrol، تاسیس کرد.

در سال 1919، شرکت  Tyrolit، برای تولید ابزار تراشکاری جهت ساخت کریستال، تاسیس شد. و در سال 1950، شرکت از Wattens به Schwaz در Tyrol، منتقل شد.

اکنون گروه  TYROLIT، یکی از بزرگترین تامین کننده های ابزارآلات برش کاری، تراشکاری، حفاری، سوراخ کردن و سمباده زنی در جهان با حدود 4600 نفر پرسنل در 27 بخش تولیدی در 11 کشور است که تولیدات در بالاترین سطح کیفیت را همراه با خدمات محلی، ارائه می دهد.

 همچنین این شرکت، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ابزارالات تراشکاری در انواع مختلف است که مشتریان در بخشهای کار با فلز، کارخانه ها، تولید مخازن، تعمیرگاه ها و ساخت بدنه خودرو، از تجربه بیش از 90 سال آن استفاده میکنند.

تیرولیت، اولین تولید کننده اروپایی چرخ های آسیاب با محافظ پشم شیشه در 1994 بوده است که گواهی ISO را بدلیل سیستم QM دریافت کرد و نیز در سال 1996، گواهی ISO 14001 را برای اولین بار دریافت کرد و بنابراین پیشرو در این زمینه بوده است.

 TYROLIT، طیف گسترده ابزارالات برای کار با سنگهای طبیعی، شیشه و سرامیک را فراهم میکند. در ضمن این شرکت، در تمام تولیدات خود، اصول سیاست حفظ محیط زیست را رعایت می نماید.

 

برندهای جهانی Tyrolit ، نه فقط موقعیت فوق العاده در بازار جهانی دارند، بلکه آنها برندهای آشنا به دلیل عملکرد بالا در بیش از 80000 محصول مختلف Tyrolit هستند.

 

این شرکت، مراکز فروش در کشورهایی مثل، آرژانتین، استرالیا، اتریش، بلژیک، برزیل، چین، دانمارک، آلمان، اسلونی، فنلاند، فرانسه، انگلیس، هند، اندونزی، ایتالیا، کانادا، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، سوئیس، سوئد، اسپانیا، تایلند، آمریکا و  UAE دارد. و توزیع کنندگانی در بیش از 65 کشور جهان دارد.

صفحه سنگ تیرولیت ,نماینده ی سنگ تیرولیت,قیمت سنگ تیرولیت 

  گروه  SWAROVSKI

  Daniel Swaroski، با روح پیشروی خود، شرکت را ساخت. ابتکارات پیوسته، پیشرفتهای مداوم و استراتژی های مدرن، هم عامل چالش برانگیز و هم موفقیت بوده اند.

 امروزه، گروه Swaroski، برندهای  Swarovski، TYROLIT، Sware flex، Enlightend و Schonbec را  با هم ترکیب کرده است.

 

این شرکت، در طول بیش از صد سال برند معادل تکنولوژی و ابتکار بوده است که رده اول را در برش کاری داشته و تولید کننده لیدر جهان در برش کریستال و سنگ جواهرات اصل شده است.

 این شرکت از زمان تاسیسش در 1895، درwattern اتریش، استقلال کامل را حفظ کرده است و اکنون 2800 نفر کارمند دارد و بیش از 120 کشوز جهان محصولاتش را ارائه می دهد.

Swarovski در طول تاریخش ابتکار و نوآوری هایی در زمینه جواهرات، لوازم جانبی، طراحی داخلی، روشنایی، فرهنگ، تحقیقات و پیشرفت صنعتی داشته است.

 این شرکت، مراکز فروش در کشورهایی مثل، آرژانتین، استرالیا، اتریش، بلژیک، برزیل، چین، دانمارک، آلمان، اسلونی، فنلاند، فرانسه، انگلیس، هند، اندونزی، ایتالیا، کانادا، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، سوئیس، سوئد، اسپانیا، تایلند، آمریکا و  UAE دارد. و توزیع کنندگانی در بیش از 65 کشور جهان دارد.

تصاویر جانبی
محصولات مشابه