امروز پنجشنبه 26 فروردين 1400

مته EMOGE

10 / 10
از 1 کاربر

 

 

 مته گرانیت

مته گرانیتEMOGE بهترین کارائی را در سوراخ کاری سنگ گرانیت و انواع دیگر سنگ داراست. حتما در هنگام سوراخکاری می بایستی از دور چکشی دریل استفاده شود. ضمنا استفاده از آب در هنگام کار باعث افزایش طول عمر مفید این محصول می شود.

 

 مته چوب

مته چوب EMOGE (نوک تیز) صرفا جهت سوراخ کاری چوب و MDF  کاربرد دارد. به علت شکل ظاهری آن بهترین کارایی را در سوراخ کاری چوب و MDF دارد. به علت قیمت پایین، این محصول بسیار مقرون به صرفه تر از مته های آهن می باشد.

 

 مته گازور

این محصول جهت در آوردن محل لولای گازور کاربرد دارد.

 

 

 

 

 مته 4 شیار

مته4 شیارEMOGE(هیلتی) جهت سوراخکاری بر روی انواع سنگ و بتون کاربرد دارد . مته های اصطلاحا 4 الماس از کارایی بهتری نسبت به انواع معمولی برخوردار است.

 

 

 

مته 5 شیار

 مته 5 شیارEMOGE جهت سوراخکاری سنگ و بتن بکار می رود .  مته های اصطلاحا 4 الماس از کارایی بهتری نسبت به معمولی برخوردارند .

 

مته آهن

مته آهن EMOGE جهت سوراخکاری فلزات از قبیل اهن و چدن و استیل (فقط  نگیر)  کاربرد دارد .

 

 مته کونیک

مته کونیک جهت سوراخ کردن سایز های بالا کاربرد دارد . به علت در گیر بودن سطح بیشتری از نوک مته نسبت به مته های معمولی  به طور طبیعی گرمای بیشتری ایجاد میشود . که می بایستی  از دور پایین جهت طول عمر بیشتر مته استفاده کرد .

   مته آهن بلند

مته آهن بلند EMOGE  کاملا  از خصوصیات و الیاژ  مته های معمولی بر خور دار است . مورد استفاده این محصول جهت سوراخکاری فلزات با عمق زیاد و قوطی کاربرد دارد . به علت بلند بودن این محصول هنگام استفاده با دریل دستی حتی المقدور از دور پایین استفاده شود .

 

 

مته آهن کوتاه

مته آهن EMOGE کاملا از خصوصیات و الیاژ مته معمولی بهره می برد . مورد استفاده این مته بیشتر در سوراخکاری ورق های نازک که احتمال شکستن مته با دریل دستی وجود دارد می باشد .

   مته آلومینیوم

این محصول صرفا جهت سوراخکاری کلیه فلزات نرم  الومینیوم  و برنج و مس کاربرد دارد . در هنگام استفاده از این محصول حتی المقدور دور دریل را بالا ببرید. 

 

   مته الماسه

 مته الماسه EMOGEجهت سوراخ کاری سنگ و بتن وکاشی وسرامیک کاربرد دارد. می بایستی در هنگام استفاده از این محصول از دور چکشی استفاده کنید.

 

برای دریافت لیست قیمت و مشاوره ابزار های سوراخ کاری با مسئول مربوطه تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

تصاویر جانبی
محصولات مشابه
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :