امروز دوشنبه 5 فروردين 1398

شرکت KLING SPOR

10 / 10
از 1 کاربر

 

 

شرکت کلینگ اسپور(KLING SPOR) از سال 1893با تولید انواع صفحه سنگ سایش وبرش فعالیت خودرا آغازکرد ودرتهییه کاغذ های سنباده به شهرت بالایی دست یافت

Kling Spor، تولید کننده محصولات با کیفیت در زمینه تولید تجهیزات ساینده است. تاریخچه این شرکت به بیش از 100 سال پیش بر می گردد. در واقع kling spor، کار خود را از سال 1900 در آلمان آغاز کرد.

روش تولید محصولات عالی،با پرسنل متخصص و ارائه خدمات سریع در آلمان شروع شد، توسط رئیس و موسس این شرکت، یعنی  Christoph klingspor، به آمریکا، منتقل شد.

درکاخانه کلینگ اسپور بیش از50000 هزار محصول اعم از: پد، صفحه برش ، مخرب،دیسک الماسه، چرخ پاک کردن ساینده،انواع ابزارهای تراشکاری و ماشین کاری تولید می شود.

کارخانه کلینگ اسپوردارای 2000 کارمند و توزیع محصول به بیش از 36 کشور سهم بسزایی در صنعت برش و سایش جهان  دارا می باشد.

این شرکت با بیش از300 نمایندگی فروش وکارشناس فنی برای مشاوره تخصصی باعث استفاده بهتر از محصولات و عمر بالای آنها شده است.

 Klingspor، با دور ریختن ایده های قدیمی و سنتی، ایده ها و محصولات نویی را به ارمغان آورد. در سال 1979، کریستف کلینگ اسپور، کارخانه klingspor را در بخش غربی Hickory باز کرد و در سال 1980، تولید با کمتر از 20 نفر، آغاز شد. پیشرفتهای این شرکت، از نظر افزایش مساحت کارخانه و افزایش کارکنان ادامه دارد و در سال 2004،klingspor ، 25 سالگی اش را در آمریکا جشن گرفت.

 اکنون Kling Spor ، بزرگترین و معروفترین تولید کننده سنگ ساب ، سنگ برش ، سمباده و ابزار های ساینده در جهان است.

چندین مرکز تولید و توزیع، اساس رشد پیوسته در زمینه صنعت سایندگی هستند. که در بین کارخانه های Hickory، شامل  Carolina  و  USA، Kling Sopr در آلمان، مرکز اصلی به حساب می آید.

Iso،یک استاندارد بین المللی است که فرایندهای عملیاتی را تایید کرده و تضمین می کند که محصولاتی با کیفیت بالا تولید می شوند.،Ine  Klingspor ، یکی از دو تولید کننده ابر قدرت است که در این صنعت به این استاندارد، دست یافته است.

Iso9001:2008، نشان می دهد که این شرکت، پرکیفیت ترین محصولات را با کارکنانی متخصص در این زمینه ارائه می دهد.

تولیدات این شرکت، شامل سمباده( به شکل های رولی، دیسکی، برگی ، چتری )،سنگ ساب ، سنگ برش و ابزارآلات قدرتی ایمن می باشد.

 صفحه سنگ کلینگ اسپور ,نماینده ی سنگ کلینگ اسپور ,قیمت سنگ کلینگ اسپور

شرکت ابزار تجارت تنها نماینده رسمی محصولات کلینگ اسپور آلمان آماده ارائه مشاوره و اطلاعات تخصصی به صنعت کاران عزیزمان می باشد

 

دانلود کاتالوگ KLING SPOR

تصاویر جانبی
محصولات مشابه
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :