امروز جمعه 4 خرداد 1403

مته TITEX PLUS

10 / 10
از 1 کاربر

 

ابزار تجارت نماینده ابزار های تراشکاری TITEX آلمان در ایران با بیش از سه دهه فعالیت در عرصه صنعت کشور همواره در راستای ارتقای کیفیت محصولات خود بوده است

 

 

 

 

شرکت Tooling Solution

 

 

 

این شرکت، که در سال 1997 توسط Glenn Burcheh در ارتفاعات Harwood تاسیس شد، توزیع کننده ابزارالات کار با فلز است که طیف گسترده ای از مته های carbide، مته های hss ، قلاویز ، حدیده ، برقو و دیگر ملزومات تراشکاری تولید می کند که بیشترین کاربرد آنها در صنایع خودروسازی، فولاد، هوافضا، می باشد.

 

 

 

در سال 2002، شرکت توسط Glenn و Amy Burcheh، خریداری شد و برای تامین نیاز مشتریان و تولید ابزاری با بیشترین کارایی، Alpha Form Technologies، ایجاد شد. چون هر دو شرکت در یک محل قرار داشتند، کنترل کیفی محصولات توسط شرکت بخوبی انجام میگیرد.

 

 

 

Tooling Solutions، با بیش از 100 بخش تولیدی، تنوعی از ابزارالات برشکاری ابتکاری و منحصر بفرد را جهت کار با فلز در تراشکاری، حدیده کاری، مته کاری، سوراخ کردن، قلاویز کاری و نگه داری ابزارالات، ارائه میدهد.

 

 

 

شرکت، روی ایجاد ارتباط با مشتریان تمرکز میکند تا از فرصتها استفاده بهینه نماید. هدف، سود رساندن به مشتریان با کاهش قیمت و افزایش تولید و کاهش زمان چرخه تولید و جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه می باشد.

 

 

 


شرکت تی تکس (TITEX) آلمان با ارائه ابزار های تراش کار ازجمله انواع مته های آهن قلاویز حدیده و دیگر ابزار های تراش در نوع های مختلف کبالته ، تمام الماسه و... در  سایز های مختلف برای در کشورمان ایران بسیار شناخته شده است، از این رو ابزار تجارت نمایندگی محصولات گورینگ آلمان مته های این برند معتبر را ارائه و به تمامی تراش کاران و صنعت گرانی که این برند عالی را می شناسند پشنهاد می کند


انواع مته های تراشکاری ( مته صنعتی)

 

مته ها را می توان به لحاظ نوع به سه گروه  اصلی تقسیم کرد

 

1-       مته ته گرد

 

2-       مته کونیک

 

3-       مته سر مته

 

مورد مصرف

 

مته ته گرد که بیشترین مصرف را دارا می باشند هملانطور که از نامش مشخص است کانکشن اغلب دریل های سه نظام دار غابلیت گرفتن آن را دارا می باشد.

 

مته های ته کونیک به نسبت مته های ته گرد مصرف کمتری دارند و این به علت کانکشن است که شکل مخروطی دارد.

 

مته سر الماسه به لحاظ سوراخ کاری  دارای سرعت بالایی می باشد ولی درحین سوراخکاری مانند مدل های ذکر شده در بالا محیط سوراخ کاری شده را صیغل نمی دهد.

 

بررسی مته ها به  لحاظ جنسیت

 

Hss  برای سوراخ کردن آهن و فولاد های سخت بدون آلیاژ و آبکاری شده

 

Hss-g این مدل برای سوراخ کاری آهن و  فولاد می باشد ولی به لحاظ کیفیت از مدل hss در رتبه بهتری قرار دارد

 

نکته این جنسیت از مدلهای مته زیاد مصرفی نیست

 

Hss co برای سوراخ کردن آهن و فولاد بسیار سخت و آلیاژ دار و آبکاری شده مناسب می باشد

 

برخی از اصطلاحات  تخصصی تراش

 

DIN  واحدی برای شناسایی اندازه کوتاهی و نیمه بلند و بلندی مته

 

 

 

تصاویر جانبی
محصولات مشابه
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :