امروز جمعه 4 خرداد 1403

کاپشن شلوار مهندسی دو رنگ و تک رنگ

5 / 10
از 218 کاربر

 

 
  لباسکار دوتیکه (کاپشن شلوار)

فروشگاه ابزار تجارت با سال ها تجربه ی مفید در این زمینه تولید کننده ی انواع کاپشن شلوار با کیفیتی شایسته و تنوع رنگ و مدل به قرار ذیل می باشد :

1-     کاپشن شلوار کارگری

2-     کاپشن شلوار سرپرستی

3-     کاپشن شلوار مهندسی – مدیریتیلباسکار دوتیکه (کاپشن شلوار)

لباسکار دوتیکه (کاپشن شلوار) را میتوان در چند طرح و مدل تولید و عرضه نمود که اغلب کارخانجات لباسکار دوتیکه ای را مورد استفاده قرار میدهند که دارای 2 جیب روی سینه 2 جیب پایین کاپشن و 2 جیب روی شلوار بوده و روی آستین کاپشن نیز جای خودکار وجود داشته باشد.

که بعضی از صنایع نیز جهت شناسایی و متمایز بودن بعضی پرسنل خود، روی جیب سمت راست کاپشن جای کارت قرار میدهند.

این مدل لباسکار دوتکیه (کاپشن شلوار) میتواند در رنگ بندی مختلف ( طبق رنگهای موجود در قسمت کالیته رنگ سایت) تک رنگ یا در چند رنگ متفاوت تولید گردد که بستگی به درخواست مشتری دارد. که اکثر کارخانجات رنگ سرشانه را با رنگ تنه کاپشن شلوار متفاوت قرار میدهند که هم از نظر زیبایی و هم واحدهای مختلف کارخانه از یکدیگر نسبت به رنگ متمایز باشند.

لباسکار دوتیکه ( کاپشن شلوار ) را میتوان طبق درخواست مشتری به صورت آستین کوتاه نیز عرضه کرد.

کاپشن شلوار را میتوان از نظر دوخت و رنگ بندی و نوع چاپ یا گلدوزی جهت کارهای مختلف و واحدهای مختلف صنایع تقسیم بندی نمود:

1-     کاپشن شلوار کارگری

2-     کاپشن شلوار سرپرستی

3-     کاپشن شلوار مهندسی – مدیریتی

کاپشن شلوار کارگری :

لباسکار دوتیکه ( کاپشن شلوار کارگری ) به صورت دو جیب روی سینه، دو جیب فیلتو یا روکار پایین کاپشن که کاپشن به صورت کش دار یا به صورت چسبی یا دکمه ای میباشد. شلوار آن نیز به صورت کش دار و پل دار دارای دو جیب جلوی شلوار و یک جیب پشت شلوار میباشد که در بعضی از موارد طبق درخواست مشتری بغل زانوی شلوار یک جیب یا جای آچار دوخته میشود.

کاپشن شلوار سرپرستی :

لباسکار دوتیکه ( کاپشن شلوار سرپرستی ) نیز مانند کاپشن شلوار کارگری میباشد با این تفاوت که در مدل و رنگ بندی کاپشن شلوار سرپرستی تغییراتی ایجاد میکنند که سرپرستان از کارگران متمایز باشند.


کاپشن شلوار مدیریتی – کاپشن شلوار مهندسی :

در این نوع لباسکار دوتیکه ( کاپشن شلوار مهندسی – مدیریتی ) کاپشن کار بصورت کاملا ساده و شیک از پارچه های کجرا ، پلی استر ، پنبه و کتان میباشد

که شلوار آن به صورت کاملا شخصی دوزی شده و اندازه گیری نفر به نفر صورت میپذیرد و مدل آن دلخواه می باشد که در اکثر موارد بصورت شلوارهای شخصی می باشند.

لازم به ذکر است که تمامی تولیدات این شرکت به صورت سایز بندی طبق درخواست مشتری از سایز Small تا 5XL عرضه می گردد.

تولیدات این شرکت از نظر دوخت و پارچه دارای 6 ماه گارانتی می باشد.

ما در تولید انواع لباسکار ( لباس کار ) و تجهیزات ایمنی حرف اول را می زنیم . تنها کافی است یکبار از نمونه لباس کار های تولیدی ما دیدن فرمایید تا تفاوت را احساس کنید...تصاویر جانبی
محصولات مشابه